')); replace2=replace.replace(new RegExp('form','gim'),'div'); document.getElementById(Id_Rozblog_Comment).innerHTML='
'; } } xmlhttp.open("GET",'http://www.golamreh.ir/post/comment/'+CommentID,true); xmlhttp.send(); } function SM(strCode) {document.getElementById ('tex').value +=strCode;}

دهکده ییلاقی و سرسبز گلامره

خوانندگی زنان درکنسرتهای داخلی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ؟ آیند ه شاهد رقص زنان در کنسرتهای داخلی خواهیم بود.رسانه ی اینترنتی روسای گلامره

banner
ازطراحی و مدیریت سایت راضی هستید؟؟؟


جستجوگر پیشرفتهبه وب سایت روستای گلامره خوش آمدید.
بسم الله الرحمن الرحیم

به وب سایت روستای گلامره خوش آمدید.از روستای سرسبز گلامره دیدن نمایید.

جهت ارتباط با ما از طریق ایمیل مطالب خود را به آدرس زیر ارسال نمایید.

هرگونه پیشنهاد یا انتقاد خود را از طریق ایمیل فوق برایمان ارسال فرمایید

با تشکر مدیر سایت :صادق ابراهیم زاده

روابط عمومی شورای اسلامی روستای گلامره بخش مرزن آباد


قالب وب سایت با مرورگر Internet Explorer سازگار نمیباشد جهت نمایش بهتر وب سایت از مرورگرهای دیگر استفاده نمایید

تلفن تماس :09118548103

به کانال تلگرامی ما بپیوندید.

ثبت دامنه و هاست با بهترین قیمت
آخرین ارسال های انجمن
امروز آواز خوانی زنان درکنسرت های مجاز داخلی/فردا رقص زنان درکنسرهای موسیقی
آنها که برای استفاده ابزاری از زنان چه در سینما و چه در موسیقی سرمایه گذاری میکنند یک هدف بیشتر ندارند و آن هم اینکه اساس نظام را زیر سوال ببرند. آنها همانها هستند که می کوشند با اعطای عناوینی چون "شوالیه" و "سِر" هنرمندان ایرانی را مجیزگوی خویش کنند.
 
 چالوس آنلاین: اینکه دولتی که وزیر ارشاد آن تحصیلات حوزوی دارد در موضوعی حساس مانند آوازخوانی زنان این همه برای خود حاشیه درست می کند به شدت عجیب است.
اگر در دولت تساهل و تسامح به سر می بردیم و وزیر ارشادی که سعی فراوانی در ترویج بی بندوباری دارد این همه حاشیه سازی بر سر آوازخوانی زنان جای سوال نداشت. آن وزیر عاقبتی جز فرار از ایران و پناه بردن به لژهای فراماسونری نداشت اما وزیر اعتدال و تدبیر که خود درس حوزه خوانده و می داند بسیاری از مراجع ما آوازخوانی زنان را جز برای بانوان مجاز ندانسته اند چرا به زیردستان خویش اجازه می دهد این همه حاشیه بر سر این موضوع ایجاد کنند.
 
بالا بردن فرکانس صوتی همخوان زن چه معنایی دارد جز...؟
اینکه بانوان می توانند به صورت همخوان در آلبومها حضور داشته باشند را که کنار بگذاریم اینکه در تولید یک آلبوم و به نام همخوانی سعی شود با بالا بردن فرکانس صوتی همخوان زن، اثر را به عنوان یک تابوشکنی در موسیقی داخلی جلوه دهیم چه معنایی دارد جز بازی با اصول اساسی اسلام؟
 
 
وزیر ارشادی که معاونت هنری اش مجوز انتشار چنین اثری را در بازار صادر میکند آیا جرأت آن را دارد که این آلبوم را برای اساتیدش در همان حوزه ای که در آن درس خوانده پخش کرده و به بحث و بررسی درباره آن بپردازد؟
 
اسلامی شدن یعنی این؟
اینکه موسیقی شاخه ای از شاخه های هنری است و باید به آن به عنوان وسیله ای برای تبیین فرهنگ ایرانی-اسلامی نگاه کرد صدالبته که باید در دستور کار وزارت فرهنگ و ارشادی قرار گیرد که پسوند اسلامی دارد. اما آیا اسلامی شدن یعنی اینکه بکوشیم خط قرمزهای لحاظ شده در اصول اسلامی را رد کنیم یا آن که بکوشیم الگوی نوینی از هنر اسلامی را پیش چشم مخاطبان قرار دهیم؟
 
آیا در حال الگوبرداری از دستگاه هنری پهلوی هستید؟
سالهاست که دول غربی می کوشند با استفاده ابزاری از زنان و تقلیل شخصیت آنها در حد کالاهایی که می توان از آنها برای رونق سینما یا موسیقی بهره جست شرایطی را فراهم آورند که بیشتر از هنر این جاذبه های جنسی زنان باشد که رخ نماید اما آیا مگر هدف از انقلاب اسلامی مقابله با چنین رویه ای نبود؟
 
انقلاب اسلامی شکل گرفت تا یکی از اساسی ترین اصول انسانی اسلام که برابری زن و مرد به عنوان انسان است تبیین شود. در دوران طاغوت اساس سیاست ورزی حاکمان این طور بود که چه در سینما یا در موسیقی از زنان به عنوان کالاهایی برای جلب مخاطب استفاده کنند اما اسفناک اینکه همان استفاده های ابزاری هم از اوایل دهه 50 به ورشکستگی سینمای فارسی و پایین آمدن فروش آلبومهایی منجر شده بود که سعی می کردند صدای زنان را مجالی کنند برای کسب درآمد.
 
انقلاب اسلامی شکل گرفت تا هنر ایرانی-اسلامی در کانون توجه قرار گیرد و حالا بعد از سی و چند سال از پیروزی انقلاب گروهی پیدا شده اند که قصد دارند با کنار گذاشتن اسلامیت از هنر، همان راهی را بروند که دستگاه هنری دولت پهلوی در پیمودن آن به شدت شکست خورده بود.
 
این گروه از سوی چه کسانی حمایت می شوند؟
اینکه چنین گروهی از سوی چه کسانی حمایت می شوند و چگونه فعالیت میکنند که حتی در دستگاه دولت هم تلویحا از آنها حمایت می شود پرسش اساسی است که در این مسیر باید مورد توجه قرار گیرد. اینکه آوازخوانی زنان حتی از سوی وزیر ارشاد مملکت ما هم موضوعی معمولی لحاظ میشود و دستگاه هنری هم مرتب سعی دارد بر گاف هایی که بواسطه اعطای مجوز آلبوم یا برگزاری کنسرت با حضور خوانندگان زن داده اند سرپوش بگذارند واقعا جای سوال دارد.
 
واقعا دستاورد این رویه ها چیست؟ دوست داریم به کجا برسیم؟ آیا اعتلای هنر ایرانی-اسلامی در گروی چنین استفاده های ابزاری از جنس زن است؟ اگر این طور است چرا به هنگام رأی اعتماد گرفتن از نمایندگان مردم صریح و بی پرده درباره این سبک مدیریتی صحبت نمی کنیم؟
 
 
همانها که خرس طلایی میدهند به دنبال رواج تکخوانی زنان هستند
آنها که برای استفاده ابزاری از زنان چه در سینما و چه در موسیقی سرمایه گذاری میکنند یک هدف بیشتر ندارند و آن هم اینکه اساس نظام را زیر سوال ببرند. آنها همانها هستند که می کوشند با اعطای عناوینی چون "شوالیه" و "سِر" هنرمندان ایرانی را مجیزگوی خویش کنند. 
 
اینها همانها هستند که به بی کیفیت ترین آثار ایرانی به صرف اینکه ضدنظام باشند خرسها و شیرهای طلایی و نقره ای میدهند تا هنرمندانی را تربیت کنند در خدمت دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی! اینها همانها هستند که داعش را درست میکنند تا تصویرسازی درستی که جمهوری اسلامی از اسلام ارائه می دهد را زیر سوال ببرند. و افسوس که در داخل کشور هم برخی از روی جهالت و یا شاید هم آگاهانه آب به آسیاب آنها می ریزند.

:: امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 1

:: بازدید : 817
:: ارسال شده در: اخبار بخش مرزن آباد , اخبار بخش و شهر مرزن آباد , عمومی , مطالب جالب ,
:: مطالب مرتبط: شیوه ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر اعلام شد , دیدار اعضای شورا با اعضای سازمان مدیریت و برنامه ریزی روستاها , عکسهایی از عملیات بازسازی ومرمت آستانه امامزاده شاه علمدارگلامره تابستان ۹۶ , صعود آقای حمید ابراهیم زاده عضو محترم شورای اسلامی گلامره به قله ۴۸۴۸ متری علم کوه , اطلاعیه شماره ۲ روابط عمومی شورای اسلامی روستای گلامره به اهالی محترم جهت شرکت درانتخابات , نوروز بر تمامی هموطنان و اهالی محترم روستای گلامره مبارک و فرخنده باد , بارش برف در آخرین روزهای پاییزسال۱۳۹۵ یلدانزدیک است , اطلاعیه جهت اعلام زمان و مکان جلسه ی هم اندیشی بازسازی مسجد حضرت ابوالفضل (ع) روستای گلامره , عزاداری روز عاشورا در روستای بلبل کوه باحضور هیت حضرت ابوالفضل گلامره , عذاداری در روز تاسوعای حسینی بر سرمزار سردار شهید منوچهر ابراهیم زاده ,
:: برچسب‌ها: امروز آواز خوانی زنان درکنسرت های مجاز داخلیفردا رقص زنان درکنسرهای موسیقی ,
نویسنده
نویسنده : صادق ابراهیم زاده
تاریخ : [جمعه 22 اسفند 1393 ] [ 14:51]
تاریخ
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
آخرین مطالب ارسالی
page ranke


google page rank


سامانه ارتباط مردم

با فرماندار

iran is great


user
progress عضو شويد


progress فراموشی رمز عبور؟

progress عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 76
کل نظرات کل نظرات : 15
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 12

کاربران آنلاین کاربران آنلاین

آمار بازدید آمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 176
باردید دیروز باردید دیروز : 21
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 3
بازدید هفته بازدید هفته : 197
بازدید ماه بازدید ماه : 518
بازدید سال بازدید سال : 2,675
بازدید کلی بازدید کلی : 826,514

اطلاعات شما اطلاعات شما
آِ ی پیآِ ی پی : 3.235.195.196
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
RSS

Powered By
Rozblog.Com
Translate : RojPix.ir